SDH Olešnice

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ Olešnice

9.9.2010 před domácí soutěží

Našim prvním závodem ve Velké ceně Prostějovska se stal závod v Dětkovicích 24.7. odkud si "X" TEAM dovezl další NP. O víkend později následovala Pohárová soutěž na Pindě kde "X" TEAM obsadil první místo a naše nové družstvo holek místo 5. Dáel tento den byly na soutěži i naši veteráni.

7.8. se "X" TEAM a holky zúčastnili Pohárové soutěže ve Slavětíně. Xko jako minulí rok dovezlo dva neplatné pokusy a holky 4.místo. O víkend později následovala pro "X" TEAM soutěž ve Studené Loučce kde sme si spravily chut prvním místem. A následovala další soutěžní sobota ve které se "X" TEAMU zase dařilo 21.8. soutěž v Kelčicích (PV) a pak noční soutěž v Nivě která byla započítána do tabulky seriálu soutěží Velká cena Prostějovska, obě dvě soutěže sme zvládly na jedničku a dovezly dvě první místa.

A následovaly další dva soutěžní víkendy 28.8. Pohárová soutěž Luká kde "X" TEAM obsadil osmé místo po skaženém koši s časem 19,04. O den později v neděli se jelo do Bohuslavic na HOLBA CUP , zde Xko skončilo s časem 15,70 šesté. Po přijetí z Bohuslavic domů na Olešnice začal "A" TEAM přípravu na naši domácí Pohárovku která se koná 11.září.

4.9. jel "X" TEAM obhajovat lonské prvenství na Pohárovou soutěž do Vilémova ale výkon na těžkém terénu stačil na 3.místo a holky to ve Vilomově zvládly parádně dovezly 2.místo a naši veteráni 3.místo z Křemačova. Další den v neděli "X" TEAM vyrazil na HOLBA CUP do Ráječku kde obsadil 11. místo s časem 16:55.